Mademoiselle → Deníček!

Kratší info, nový design a žádost o design aneb sobota 3/9/2011.

3. září 2011 v 14:35 | Miss Mademoiselle ~
Ahoj.
Tak zdravím od kámošky. Holky zrovna hrajou hry, kterých se kvůli zápalu plic, který jsem měla, nemůžu účastnit. Jak asi vidíte, objevil se tu new design. Je krásnej, ale vzhledem k tomu, že se můj blog změnil spíš na autorský, mi v něčem nevyhovuje. Chtěla bych někoho poprosit o jednoduchý layout. Stačil by blend do záhlaví s jakoukoliv celebritou, kterou si zvolíte a nějaký okraje, všechno do černa. Kdyby jste mi ho někdo chtěli udělat, ozvěte se prosím co nejdřív sem do komentářů.
Zdraví MM ~

Just fuck school... only maybe.

2. září 2011 v 17:30 | Miss Mademoiselle ~
Aloha:)
Nemohla jsem sem nenapsat, než odjedu ke kámošce na oslavu, bude jí 13 a zejtra jedem do kina, nevim na co, ale nejspíš Šmoulové 3D! Děsně se těšim:))
Ale nebudu tu celý víkend! Tak pp, zlatíčka!

+ Blog rušit nebudu, bude malá rekonstrukce (pondělí).

Mademoiselle

Co dál? Konec?

1. září 2011 v 20:08 | Miss Mademoiselle ~
Nevím... Zaprvé tahle adresa se mi odzačátku nelíbí, vydržela jsem tu ani nevím jak. Zároveň se mi blog, který jsem tak dlouho tvořila nechce opouštět. Přemýšlela jsem o třech věcech. Kompletní rekonstrukce (smazání všeho kromě článků), stěhování nebo konec na blog.cz - co mám udělat? Podraďte mi prosím!!! Mooc! + Mám obnovit affs?

Trochu zoufalá Miss Mademoiselle ~

Dneska jenom rychle...

1. září 2011 v 12:21 | Miss Mademoiselle ~
Ahojky lidičky:) Tak jak jste přežili první den školy? Já fakt úžasně^^ Konečně jsem viděla všechny kámošky:DD Dneska mi má přijít nová aktovka a žůžovo-černej penál<3 Se těšim´´!
BGB 2011 druhé kolo začne zítra!
Ahojky Miss Mademoiselle ~

Ozývám se:)

31. srpna 2011 v 11:32 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Nudaa. Dneska jsme s kámoškama měly naplánovanou tu akci a 2 holky jsou nemocný, jedna jde na očkování, další jede k babičce...:P Tak dneska nemám co dělat, zvlášť, když budu muset zase za chvíli vypadnout z compu:P Tohle peklo bude prej trvat do neděle... Aspoň že ne celý týden, jak znělpůvodní plán:D
Zdraví Mademoiselle ˇ
PS: Omlouvám se, ale BGB2011 druhé kolo bude muset být přesunuto až na pondělí... Fakt sorry.!

Ahojky lidi:D INteligentní nadpis^^

30. srpna 2011 v 11:43 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Včera jsem psala, že tu nebudu, změna plánu. Nakupovat jdem až zejtra a navíc mám trochu průšvih a každej den můžu bejt na PC jenom 15 minut, největší trest jakej si rodiče mohli vymyslet:P :D Tak jenom drobné info:) Zítra bude 2.kolo BGB2011! :)
Ahojky Mademoiselle ~

Jaký je můj názor?

29. srpna 2011 v 21:03 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Ok, možná je takovejch soutěží plno... Už nejsem naštvaná:) O Nicole mám takový smíšený názor, vzhledem k tomu, že na jejím starém blogu byla jenom jedna (aktuální) soutěž, a to "Souboj blogů". A moje přesvědčení, že to z poloviny okopírovala, se nezměnilo. Ale už je mi to vcelku jedno.
Jinak jsem vám chtěla oznámit, že tu zítra bohužel nebudu, bude "big příprava s kámoškama do školy" :) Jako každej rok, tak tu budu až ve středu někdy ráno:)
Pp Mademoiselle ~

OMG, kopírky jsou všude...:P

29. srpna 2011 v 18:26 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Dneska jsem projížděla komentáře na graphic-heart a úplnou náhodou tam jedna holka psala:
Ahoj Terush :)...Tvuj blog byl nominován jak nejlepší grafikcý blog (NGB) 2011
http://fotografka-nicol.blog.cz/1108/ngb-2011
Na blogu to dokonce prezentuje jako vlastní nápad! :D Dovolte, abych se zasmála. Kopírky ovládají blog.cz:P
Doufám, že tu soutěž SMAŽE!!! Jinak bude mít holka problém:P

Zdraví Mademoiselle~

~ Just good morning :)) ~

29. srpna 2011 v 10:36 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Tumblr_lqmbi2mt6z1qben5do1_500_large
Aloha, guys:)
Tak přejdeme rovnou k věci. Asi netušíte, že Savannah z blogu http://I-Like-Miley.blog.cz jsem já. No, možná někteří ano:D Chtěla jsem, aby se to tam nejdřív rozjelo a pak to sem teprve napsat, a teď to pomalu spěje k finálovému oficiálnímu otevření blogu:-)) Na Miley jsem prostě ujetá, aktuálně mám na nehtech její obličej:-DD Vyfotila jsem vám to a jestli najdu kabel od foťáku, odpoledne to sem dám.
Dále. Zrušila jsem affiliates, protože na víceméně autorském blogu je to k ničemu. Všechny blogy na které ráda chodím jsem si napsala do Favorites a nemusím k tomu vyplňovat žádné dlouhé žádosti o přátelství. + mi nikdo stupidně nepíše "ahojQy aFFí JaQ se máš obíhám".
Taky mi přijde neuvěřitelný, že blog bude přesně za dva měsíce slavit rok. Sice s přestávkami, ale bude to rok:) Chci udělat na blogu ten den něco vyjímečného, ale ještě to nemám moc vymyšlené. Necháme se překvapit, co v tý mojí makovici vyroste:-DD
Adios Mademoiselle ~

Jsem preparát, který zkoumáš pod mikroskopem a hledáš na něm chyby, abys mi je pak mohl vyčítat.

28. srpna 2011 v 21:29 | by Mademoiselle ~ | 08/2011
Škola. Téma zmiňované v poslední době na hodně blozích. Ano, i já na to napíšu článek, ale trochu se bude lišit od ostatních. Jelikož jsem velká optimistka, do školy se těším. Většina lidí mě za to pokládá za blázna. Ale škola není jenom o učení, což jsem poznala hlavně o letošních prázdninách.

Best Friends
Tumblr_lqnk099hwj1qkd0cdo1_500_large

Sweet boys :))
Tumblr_lnk72x5c6d1qfqfsbo1_500_large_large

Fashionˇˇ
Tumblr_lqbsllstj81qm3rsro1_500_large

Jsem asi přehnaná optimistka,ale to patří k mému životu:))
Adios Mademoiselle
 
 

Reklama